EPİLASYON

Bütün bayanların en büyük sorunu istenmeyen tüylerdir. Estetik açıdan vücudumuzda olumlu etki bırakmazlar. İstenmeyen tüylerden kurtulmanın günümüzdeki en sağlıklı yoludur. Kadınlar için kolaltı ve genital bölgesindeki tüyler oldukça huzursuz edicidir. Çoğu kadın bu bölgelerini hijyenik bulmaz. Bu bölgelere hijyen iyi sağlanmazsa mantar ve bakteri gibi enfeksiyonlara sebep olabilir. Kıl kökü iltahabı, folikülit ve karbonkül oluşabilir. Özellikle bu tür durumlarda kalıcı bir çözüm olması nedeniyle istenmeyen tüyler için birinci seçenek olarak tercih edilir.

ZAYIFLAMA

Zayıflama yöntemleri, hemen hemen her kadının hayatında belli bir dönemde ya da her döneminde yanında olduğu, onu hiç yalnız bırakmayan yegane konulardan birisidir. Hem sağlık açısından hem sosyal hem psikolojik açıdan fazla kilo kişi için çok olumsuz bir durumdur. Yaş geçtikçe yavaşlayan vücut sistemi, metabolizma, hücrelerin yenilenmesi gibi birçok sebep maalesef bize şişmanlık olarak geri dönüyor. Uzmanımızın size özel oluşturacağı Zayıflama programı ile yeniden eski görüntünüze veya hep olmak istediğiniz fiziksel görünüme ulaşabilirsiniz.

VÜCUT BAKIMI

 Cildiniz kuruyor, çatlıyor, pul pul dökülüyorsa bir sorun var demektir. Bu riskli durumlarda onu nemlendirmek ve beslemek gerekir; çünkü nemsiz bırakılan ve bakımsız kalan bir ciltte, sadece çatlama değil, kırışıklık, selülit, sarkma gibi daha birçok problem de oluşabilir. Şunu unutmayalım, bakımsız cilt erken yaşlanır. Uzmanımızın sizin cilt yapınıza uygun önereceği ürün destekli bir bakımla bu sorunları engelleyebilirsiniz.

CİLT BAKIMI

Cildinize profesyonel bir dokunuş Bakımlı bir cilt kendini daha ilk bakışta belli eder. Evde uyguladığımız bakımlar, cildin günlük ihtiyaçlarını gideriyor, ancak özellikle mevsim geçişlerinde, herkesin kendi cilt tipine uygun, profesyonel bir bakım yaptırması gerekiyor. Cildimiz gün boyu çevre koşullarının etkisi ile kirlenir. Egzoz dumanları, makyaj artıkları, cildin kendi salgıları, mikroorganizmalar cilt üzerinde birikir ve cildin normal işlevlerini yerine getirmesini engeller. Ayrıca nikotin, alkol, sağlıksız beslenme, yetersiz uyku gibi bir çok faktör de cildin yapısını ve göz çevresini olumsuz etkiler. Profesyonel bir cilt bakımı, cildin temizlenerek ve uygun ürünlerle desteklenerek bu olumsuz faktörlerin etkilerini ortadan kaldırır. 

LEKE TEDAVİSİ

Cilt lekeleri özellikle yaz aylarında hemen her yaştan kişinin karşılaşabileceği bir cilt sorunu. Cilt lekeleri denince aklımıza ilk gelen güneş lekeleri oluyor. Fakat cilt lekeleri sadece güneş lekelerini içermiyor. Çiller, sivilce (akne) lekesi, yaşlılık belirtisi olan kahverengi lekeler, hamilelikte karşılaşılan lekeler, doğuştan gelen lekeler cilt lekeleri olarak adlandırılıyor.Cilt lekelerini gidermek için pek çok yöntem uygulanmakta. Bunlardan bazıları medikal bazıları da cilt lekeleri için maske, bitkisel gibi birçok yöntem. Ama en doğrusu Uzmanımızın size önereceği uygun yöntemdir.

MASAJ

Beş bin yıldır uygulanan masaj, uygulanan tekniğe göre selülitten varise, romatizmadan kas ağrılarına, yağ yakımından vücut şekillendirmeye kadar pek çok derde deva oluyor. Çeşitli gayelerle uygulanan ve çok faydalı mekanik bir fizik tedavi vasıtası olan masaj, uzman ellerde bir kat fazla değerkazanıyor.Bizde ki değerini siz keşfedin...

MICROBLADING - 3D KIL TEKNİĞİ

Mikroblading son yıllarda özellikle popularite kazanan asya kökenli bir kalıcı makyaj yöntemidir. Bu teknik klasik şekilde yapılan kalıcı makyaj yöntemlerine göre yarı kalıcı (semi permanent ) sistemdir. Kalıcı Makyaj pigmentlerini epidermise yerleştirmek için klasik sistemlerden farklı olarak özel belirli derecelerde eğimli, ucunda blade( bıçak ) bulunan kalemler kullanılır. Bu teknikte boyalar yüzeye yakın yerleştirildiklerinden dolayı daha canlı ve parlak görülür. Bu yöntem kaşların görünümünü güzelleştirmek, yüz estetiğine önem veren herkes için idealdir.  Sonuçlar, mevcut kıl miktarına bakılmaksızın doğal görünümlü, tüy gibi vuruşlardır.

Please reload